Son Hasat

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hepsi bir aşk hikâyesiGökkuşağından ormanlar dikiyorum şimdiBütün renkleri geri getirmeye geliyorumÖlümümle yaşamımı geri getirmeye geliyorumCennette seni bekliyorumBelki dirilir gönlümün yalnızlığıHepsi bir aşk hikâyesiAkhisar'ın zeytinyağı tüccarlarından birisinin kızı olan Hilal,şizofrendir. Bunun öğrenilmesinden çekinen ailesi, tedavi içinonu İstanbul'a gönderecek ve şifa arayacaktır. Uzun süre kaldığıakıl hastanesinden Akhisar'a döndüğünde ise Hilal, ailesinin onuevlendirme baskısıyla karşı karşıya kalacaktır. Evlendirilmek istediğikişi olan Alparslan, mevsimlik işçi olarak tütün toplamayagelmiş kızlardan birine âşıktır ancak yine de ailesine ve düzenekarşı gelemeyip Hilal ile evlenir. Hilal'in hastalığının tam olarakiyileşememiş olması da bu döngüye eklenince herkesin hayatınıaltüst eden bir dram ortaya çıkar.Bahadır Yenişehirlioğlu, Son Hasat'ta, çarpıcı ve etkileyici birkurguyla okurların karşısına çıkıyor
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...