Sorularla Akaid Dersleri

Akâid ve Metnin Tanımı
Musannif Hakkında Bilgi
Ehl-i Sünnet ve Batıl Mezhepler Hakkında Bilgi
Arapça Metin ve Toplu Manası
İlmin Sebepleri
Mütevatir Haber -İlham, Âlem ve Muhdesin Tanımları
Ayan ve Araz
3 Türlü Vücud Vardır
Mevla Teâla Hazretlerinin Sıfatları
Âfetin Tanımı
Emir, Nehiy ve Haber Hakkında Ayeti Kerimeler
Kur-an Allah-u Teâla Hazretleri‘nin Kelamıdır ve Mahlûk Değildir
Tekvin Sıfatı

Sorularla Akaid Dersleri, Güzin Kara, Enes Uner, Savaş Uner

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...