Sorularla Günümüz İnsanının İnanç Problemleri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Günümüz insanının inanç alanıyla ilgili sorunlarının çözümü, öncelikle kelâm araş tırmacılarını ilgilendirmektedir. Zira kelâm ilminin öncelikli hedefi, mü'minleri aydınlat mak ve bu alanda zihinden veya bireyin dış dünyasından gelen soru ve kuşkuların gide rilmesine hizmet etmektir. Kelâm ilminin bir diğer amacı ise, müslümanların inanç dünya sını savunmaktır. "Usûl-i selâse" ekseni etrafında şekillenen çalışma, türkiye ve dış ülkelerde yaşayan va tandaşlarımızın güncel dinî/akaid ve kelâm muhtevalı sorularını kapsamaktadır. İnanç problemlerinin çözümlenmesinde, problemin tespiti önemlidir. bu amaçla çalışmanın günümüz insanının inanç sorun ve sorularının belirginleşmesi ve giderilme sine yönelik çalışmalara kaynaklık edeceğini düşünmekteyiz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...