Sultan İkinci Abdülhamid'e Medhiyyeler; Döneminin Şairlerinin Kaleminden

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Dostu ve düşmanı tarafından anlaşılması zor ve örtülü şahsiyeti hakkında "velî, sırlı,acaib, efsunlu, bilmece" vesâir tâbirlerle yorumlar yapılan ve Üstad Necib Fazıl'ın"Abdülhamîd'i anlamak her şeyi anlamak olacaktır." dediği Ulu Hakan Sultan İkinciAbdülhamîd Han Hazretleri...Her fikir ve aksiyonu, "zıtlar arası muvâzenenin üstün nizâmı"nın örneklerinisergileyen Ulu Hakan'ı ancak Allah Resûlü sallallâhu aleyhi vesellem'in "Allah'ın sırhazîneleri Arş'ın altındadır ve anahtarları şâirlere verilmiştir." dediği şâirler anlayabilir veanlatabilirdi. Şiir idrâki ile anlatılabilir ve anlaşılabilirdi.Her şâir de elbette şuur ve ihlâslarınca O'nu anlayacaktı...Elinizdeki eser, zamanın üstüne çıkan kahraman hüviyeti ile hâlâ fikir veaksiyonlarımızda ikinci ömrünü süren Ulu Hakan'ı anlama zarûretimize büyük hizmet edenbir eser...64 şâirin kaleminden Sultan İkinci Abdülhamîd Han Hazretleri...
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...