Talimül Müteallim Arapça; Yeni Dizgi - Tahkikli

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
TALÎMÜ'L-MÜTEALLİM ARAPÇA (YENİ DİZGİ - TAHKÎKLİ)Talimü'l-Müteallim Arapça - تعليم المتعلمİmam Burhânuddîn ez-Zernûcî tarafından kaleme alınan ve on üç fasılda ilmin mahiyeti, fazileti, ilmin seçimi ve hafızayı celbeden tecrübeler gibi bazı malûmât ve metotlar içeren Talîmü'l-Müteallim kitabı, klasik tahkik prensiplerine bağlı kalınarak yayıma hazırlanmıştır.Müellif kitabında özetle;İlim tahsilinde gösterilmesi gereken samimiyet,İlim dalı-hoca ve arkadaş seçiminde hassas davranmanın gerekliliği,İlme ve ilim ehline karşı gösterilmesi gereken saygı,Hoca-talebe, talebe-ders ilişkisi,Hafızayı kevvetlendiren hususular gibi,çok hassas fakat günümüz ilim erbabı tarafından ihmal edilen birçok önemli meseleye temas etmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...