Tanık

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
25 yıllık gazetecilik kariyerinde Afganistan, Irak, Sudan, Suriye, Kenya ve Somali gibi sıcakbölgelerde aylarca görev yapan; Bolu, Düzce ve Van depremlerinde yaşanan acılara ve hüzünleretanıklık eden bir gazeteci...Kimi zaman savaş bölgelerinde, kimi zaman depremle yıkılan bir binanın enkazında ya da açlıklamücadele eden Afrika'da acı ve gözyaşına tanıklık eden bir gazeteci...Yunan SAT komandolarının, Gazze'ye uygulanan insanlık dışı ablukayı kırmak için Yunanistan'ınGirit adasından Gazze'ye doğru yola çıkmaya hazırlanan Kanada gemisi Tahrir'e müdahalesinigörüntüleyen tek Türk gazeteci..."Tanık: Bir Gazetecinin Tanıklığıyla Acı ve Gözyaşı", zaman zaman ölümle burun buruna gelenGazeteci Kenan Gürbüz'ün tanık olduğu acı ve gözyaşı hikayelerinden oluşuyor.Ne yazık ki, insan var oldukça acılar yaşanmaya ve gözyaşları akmaya devam edecek. Tanıkolduklarımız karşısında bazılarımız hüzünlenecek, gözlerimiz yaşaracak. Ancak acıya ve gözyaşınakarşı duyarlılığımızı kaybettiğimiz gün insanlık da bitmiş olacak.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...