Tanzimat ve Bulgar Meselesi (Ciltli); (Ciltli Özel Baskı) - Doktora Tezinin 75. Yılı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Halil İnalcık'ın doktora tezi olan ve daha 26 yaşındaykentamamladığı 'Tanzimat ve Bulgar Meselesi', hâlâ hem içerik hem deyöntem olarak alanında öncülüğünü koruyor. Tanzimat'ın ilanındansonra Bulgaristan bölgesinde çıkan ayaklanmaları, çözümlenemeyentoprak meselelerine ve köylülerin sıkıntısına bağlayan; çift taraflıarşiv ve kaynak araştırmalarına dayanan bir tezdir. Türk tarihçiliğininBalkan ülkeleri arasında objektif ve bilimsel tahlil kapasitesine öncüolarak oturduğunu gösteren bir araştırmadır. Genç tarihçinin sosyalbilimlerde ulaştığı düşünce ve analiz kapasitesini gösterir.Halil Hocanın 'Tanzimat ve Bulgar Meselesi' aranan, kayıp birmuhalled eserdi. Bir öncü kitaptı. Kronik Kitap bu eseri bir anıbaskısı olarak okuyucularına sunuyor."İlber Ortaylı
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...