Tarihi Değiştiren Bilginler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İngiltere'deki bilge cisimlerin yere düşmesinin ardındaki sırrı çözerken Polonya'dakigezegenlerin rotasını tespit ediyor; İran'daki sayıların dilini sökerken İtalya'dakicisimlerin neden suya batmadığına kafa yoruyor; eski Yunan'daki tıbbın temelleriniatarken Fransa'daki insanoğlunu ölümcül kuduz mikrobundan kurtarmak için terdöküyor; Avusturya'daki zihnin labirentlerinde dolaşırken Güney Amerika'dakifosillerle konuşuyordu..."Yerçekimi kâşifi" NEWTON'dan "gezegenler hâkimi" KOPERNİK'e; "matematiğinprensi" ÖMER HAYYAM'dan "suların efendisi" ARŞİMET'e; "tıbbın babası"HİPOKRAT'tan "kuduzun belalısı" PASTEUR'e; "Rüya avcısı" FREUD'dan"Türlerin kökencisi" DARWIN'e varıncaya dek onlarca bilim insanı, yerkürenin dörtbir yanında günümüz dünyasının bilimsel çatısını örmek için dinmek bilmez birgayretle çalıştılar. Kâh atomları kâh gezegenleri, bazen mikropları bazen de sayılarıkonuşturdular; mikroskoplarla mikro, teleskoplarla makro âleme baktılar;damarlarımızda akan kan nehirlerine dalıp ışığın tayflarından çıktılar; fosillerde gizlibüyük esrarı çözüp yeri geldi hayatları pahasına ölümcül ışınlarla dans ettiler, tarihideğiştirdiler...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...