Tarihi Değiştiren Konuşmalar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Tarihin önde gelen liderlerinin kimi zaman ADALET ve ÖZGÜRLÜK çağrısı yaptığı, kimizamansa DEMOKRASİ ve EŞİTLİK için ayağa kalktığı,bazen TEHDİT savurup KORKU saldığı ama sıklıkla da ortaya büyük bir VİZYON koyupyeni bir DÜZEN yaratmaya soyunduğu konuşmalardan oluşan bu kitabı okuduğunuzda,kelimelerin eylemlere nasıl ilham verdiğine şahit olacak, bundan böyle "söylenenlere" daha iyikulak kabartacaksınız.Ali Çimen'in yenilenerek okuyucusuyla buluşturduğu bu kitapla; Büyük İskender'in kılıcıylaolduğu kadar sözcükleriyle de dünyayı fethettiğine tanıklık edecek, Tarık bin Ziyad'la gemileriolmasa da kelimeleri ateşe verecek, Alp Arslan'ın cümleleriyle Anadolu'nun kapılarınıomuzlayacağız. Haçlı Seferleri'nin nasıl başladığına Bizzat Papa Urban'nın ağzından şahitolacak, Kraliçe I. Elizabeth'le birlikte ordusuna cesaret verecek, Abraham Lincoln'ledemokrasi yemini edeceğiz. Susan B. Anthony ile kadın düşmanlarına meydan okuyacak,Bismarck'ın nutkuyla Almanya'nın düşmanlarına göz dağı vereceğiz. Durmayacak, WoodrowWilson'la "Yeni bir dünya kurulsun!" diyecek, Atatürk'le yeni bir dünyanın kurulduğunu ilan edeceğiz.Sözün gücüne inananlara...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...