Tarihi Değiştiren Liderler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sezar: Roma'yı İmparatorluk yaptı,Konstantin: Hıristiyanlığın önünü açtı,Fatih: Konstantinopol'ü aldı,Kanuni: Avrupa kapılarına dayandı,Şarlken: dünyanın diğer yarısına da göz dikti, VIII. Henry: Papaya kızdı, İngiltere'yi Protestan yaptı,I. Elizabeth: İspanyolları denize gömdü,Napolyon: Avrupa Fransa'nın olsun dedi,Washington: ABD'yi kurdu,Atatürk: Osmanlı'dan Türkiye çıkardı,Hitler: Dünyayı değiştirdi, Mao: Çin'i kızıla boyadı,Truman: Atom çağını başlattı,Stalin: Korku imparatorluğu kurdu,Hirohito: Japonya'yı hem yıktı hem yaptı,Nasır: Arapları ayağa kaldırdı,JFK: İnsanoğlunu Ay'a çıkardı,Martin Luther King: Bir hayal kurdu,Arafat: Filistin bizim dedi,De Gaulle: Fransa'yı nükleer güç yaptı,Gorbaçov: Soğuk Savaşı bitirdi.Ve daha niceleri... KARARLAR VERDİLER, TARİHİ DEĞİŞTİRDİLER...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...