Tarihin Arka Sokakları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
- Saltanat nasıl kaldırıldı?- Serbest Fırka nasıl kuruldu, nasıl kapatıldı?- Menemen Olayı Nedir? * Osmanlı Padişahları Neden Hacca Gitmediler?- Çocuk yaştaki şahzâdeler neden öldürülürdü?- "Babıâli Baskını" ve "Kurtarıcı Subaylar" hareketi nedir?- Osmanlı'larda ilk seçim ne zaman yapıldı?- Matbaa irtica yüzünden mi geç geldi?- Eski bayramlar nasıl kutlanırdı? * Osmanlı'da grev hakkı var mıydı?- Bir "Osmanlı Demokrasisi"nden söz edilebilir mi?- Yunanistan'a gıda yardımı yaptığımız doğru mu? Osmanlı Devleti İspanyol Yahudilerine neden yardım etti?- M. Akif, II. Abdülhamid'e "ödlek" dedi mi?- Vaktiyle Fransızlar' beslediğimiz doğru mu?- Sultan Vahideddin hain miydi?- 19 Mayıs 1919'de gerçekten ne oldu?- Cumhuriyet döneminin ilk demokratik seçimi nasıl gerçekleşti?- "Oniki Adaları nasıl kaybettik? * Eski CHP döneminin ders kitapları nasıldı?- "Yeniden Osmanlı" yaşanabilir mi?- Enver Paşa hain mi, vatansever mi?- Yakın tarihin Türkiye'si
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...