Tarihin İhtimaller Sahnesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Karşılaştıklarında Ne Konuştular?Mimar Sinan - William ShakespeareOsman Hamdi Bey - Friedrich NietzscheII. Abdülhamid - Oscar WildeBarbaros Hayreddin Paşa - Niccolo MachiavelliYirmisekiz Mehmed Çelebi - VoltaireWilliam Shakespeare doğduğunda Mimar Sinan Süleymaniye'de Kanuni Sultan Süleyman içintürbe inşa ediyordu. Mimar Sinan öldüğünde ise William Shakespeare Romeo ve Juliet'iyazıyordu. Bu iki önemli dâhi, yaşamlarının yirmi dört yılında aynı güne uyanıp aynı güneşebaktılar... Peki ya karşılaşmış olsaydılar...Osman Hamdi Bey ile Nietzche Paris'te, bir gece yarısı kapanmakta olan bir sergide, bir tablonunbaşında karşılaşsaydı ya da II. Abdülhamid ve Oscar Wilde İngiltere'de bir baloda, herkestenuzakta baş başa sohbet etseydi... Peki Barbaros Hayreddin Paşa ile Machiavelli'i bir mağaranıngirişinde savaş planları yaparken görseniz ne düşünürdünüz? Karşılaştıklarında Ne Konuştular?Mimar Sinan - William ShakespeareOsman Hamdi Bey - Friedrich NietzscheII. Abdülhamid - Oscar WildeBarbaros Hayreddin Paşa - Niccolo MachiavelliYirmisekiz Mehmed Çelebi - VoltaireWilliam Shakespeare doğduğunda Mimar Sinan Süleymaniye'de Kanuni Sultan Süleyman içintürbe inşa ediyordu. Mimar Sinan öldüğünde ise William Shakespeare Romeo ve Juliet'iyazıyordu. Bu iki önemli dâhi, yaşamlarının yirmi dört yılında aynı güne uyanıp aynı güneşebaktılar... Peki ya karşılaşmış olsaydılar...Osman Hamdi Bey ile Nietzche Paris'te, bir gece yarısı kapanmakta olan bir sergide, bir tablonunbaşında karşılaşsaydı ya da II. Abdülhamid ve Oscar Wilde İngiltere'de bir baloda, herkestenuzakta baş başa sohbet etseydi... Peki Barbaros Hayreddin Paşa ile Machiavelli'i bir mağaranıngirişinde savaş planları yaparken görseniz ne düşünürdünüz?
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...