Tasavvuf Anlayışı Islahat Çalışmaları; Müceddid Şah Veliyullah Dehlevi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İçindekiler:Dehlevi'nin HayatıDehlevi'nin Islah ve Tecdide Yönelik ÇalışmalarıDehlevi'nin Kur'an-ı Kerim'e Verdiği Önem ve Kur'an'ın Öğretilerini Yaymaya Yönelik ÇalışmalarıDehlevi'nin Hadise Verdiği Değer ve Hadis İlmini YaymasıDehlevi'nin Hüccetullalu'l-Baliğa Eseri ve Bu Eserin Konusundaki EşsizliğiDehlevi'nin Şiileştirme Hareketine Karşı Koyması ve Kur'an-ı Kerim Hakkında Müslümanları Şüpheye Düşürme Girişimlerinin Önüne GeçmesiDehlevi'nin Tasavvufu Kitap ve Sünnete Arz Etmek Suretiyle Tecdit EtmesiDehlevi'nin Hindistandaki Müslümanların Sosyal ve Siyasal Problemlerine Çözüm Bulma ÇabalarıDehlevi Kendinden Sonra Mücadelesini Sürdürecek Kişileri Yetiştirmesi
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...