Tasavvuf İkliminde Kişilik İnşası; Nefehat'ten Seçmeler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Bir söz kalpten çıkmazsa kalbe girmez" derler. Sözün kalpten çıkabilmesi için kişininonu önce kendi hayatında yaşaması gerekir. Aksi halde ne kalbe girer ne de tesiri olur.Molla Câmî (rh) ve Lâmiî Çelebi (rh)'nin, hayatlarını aktardığı kişiler de sözleri gönülleretesir eden sûfîlerdir. Molla Câmî Nefehâtü'l-Üns'ü yazmış, Lâmiî Çelebi de onu ilaveleryaparak Farsçadan Türkçeye çevirmiştir. Biz de Lâmiî Çelebi'nin çevirdiği eserdenseçmeler yaparak insanlarımızın istifadesine sunmak istedik.Eserden seçme yaparken şu iki hususa dikkat etmeye çalıştık:- Birincisi seçilen örneğin günümüz insanının kültür ve anlayışına uygun olması.- İkincisi ise modellenebilir olmasıdır. Yani okuyana davranış kazandıracak örneklerolmasıdır.Nasıl baharda yağan yağmur kurak toprakları canlandırırsa, burada okuyacağımız kıssave hikmetli sözlerin de gönüllerimizi canlandıracağı kanaatindeyiz.Bu seçmelerin, karşılaşacağımız birçok olayda hepimiz için önemli bir manevi destekve motivasyon kaynağı olacağı ümidindeyiz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...