Tasavvuf Külliyatı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
TASAVVUF KÜLLİYATIKim namaz kılar da o namaz kendisini hayasızlıktan vekötülükten alıkoymazsa, o namaz olsa olsa onun Allah'tan dahafazla uzaklaşmasını sağlar.Eğer Allah, insanları zulümleri yüzünden hemen cezalandırsaydı,yeryüzünde hiçbir canlı bırakmazdı fakatonları belirli bir süreye kadar erteler. Ecelleri geldiği zaman isene bir an geri kalabilirler, ne de öne geçebilirler.Onlara karşı Allah sana yeter. O işitendir, bilendir.Ey boş yere kendini gamlara kaptıran, elde edemediği dünyamalı için üzülüp duran gafil.. Kuran'ı aç da; "Sizden önce geleninsanlar nice akarsular nice bahçeler terk edip gittiler." Ayetinioku.Siz şükredip iman ettikten sonra Allah ne diye sizi cezalandırsınki? Gerçekten Allah şükredenlerin mükâfatlarını bol bol verir veher şeyi hakkıyla bilir.Oruç günahlara karşı bir kalkandır. Sizden biriniz oruç tuttuğuzaman kötü söz söylemesin ve kavga etmesin. Şayet biri kendisinesöver ya da sataşırsa: 'Ben oruçluyum' desin.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...