Tasavvuf Ve Tarikatların Doğuşu

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Günümüzde en çok tartışma konusu haline gelen konulardan birisi de hiç şüphesiz tasavvuf ilmidir. İlmi düzeyi yüksek olmayan insanlar bazen şu soruyu soruyorlar; "Peygamber Efendimiz Sallallahu aleyhi ve sellem zamanında mezhepler var mıydı veya tasavvuf var mıydı? " Bu gibi sorulardan sonra eğer kişi gerçek bir araştırma içerisinde bulunmaz ise veya ehlisünnet itikadında olmayan insanların yanlışlarına kapılır ise hataya düşme riski çok fazladır.Bu noktada yapılacak en iyi iş, ehlisünnet inancında olan alimlere danışmak ve bu konuda yazılmış olan eserleri okumak ve iyi anlamaktır. Tasavvuf, etkinliği ve yaygınlığı ile kendisinden çok söz ettirmiş bir ilimdir. İslam'ın gönül boyutuna mercek tutan bu anlayış zamanla tarikat adını alarak bir takım müesseselere yaygınlaşmış ve müslüman toplumuna ciddi manada yön vermiştir.Tarikat ise akıl, ve mantığın sınırlarını zorlayan, sınırla, hikmetlerle, hakikatlerle dolu manevi bir yoldur. Bu yola girmek, bu yoldan nasiplenmek ve bu yolun çilelerine katlanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Büyük fedakarlıkların karşılığında büyük mükafatlar elde edilir. Bu yolda can verilmeden canan elde edilmez. Bundan dolayıdır ki bu yol, büyüklerin yoludur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...