Taşmezar; Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Okuyacağınız hikâye; hayatta her şeyi tebessümle karşılamayı yaşam biçimi olarak gören asker arkadaşım Taha Gergerlioğlu'nun hikâyesidir.Komik bir biçimde başlayan ama bir daha hiç gülemeyeceği ciddiyetteki olayların casusluk gibi bir suçlamaya dönüşmesi...Yaşadığı ağır koşullar altında ayakta kalma çabası ve masumiyetini ispatlama mücadelesinin hikâyesini okuduğunuzda "Gerçek hayatta hem de Almanya gibi modern bir ülkede olmaz bunlar, ancak kurgudur..." diyerek düşüneceğiniz ama her ânı yaşanmış gerçek bir olayın, yazıyla anlatılabilen kadarının naklidir bu satırlar... Emekli Emniyet MüdürüHANEFİ AVCITaha Gergerlioğlu 2014'ün Aralık ayında Frankfurt'ta ilginç bir şekilde tutuklandı. Ama ortada bir suç yoktu. Bulunmalıydı."Ajan" ilan edildi.İçeri alındığında anladı ki Alman Devleti peşine düşmüştü. Attığı her adım takip edilmişti. 11 ay güneş yüzü göremedi.Tecrit edildi.Tek başına kaldığı hücresinde yenilmedi, pes etmedi, teslim olmadı! Olmadık hakaretlere maruz kaldı... Türkler değil ama Almanlar yenildi. Geri adım attı...O gün geldiğinde "Pardon!" diyerek serbest bıraktılar...Geride yüzlerce cevap bekleyen soru vardı!İşte bu kitap bu anlaşılmaz kumpasın en anlaşılır tarafı!Okuyun! Güler misiniz, ağlar mısınız bilemem... Ama okuyun!Almanya gerçeğini Acı Vatan'ı bir de burada keşfedin.Sonra bir daha düşünün! "neler oluyor?" diye...Takvim Gazetesi Genel Yayın YönetmeniERGÜN DİLERİşte bu çetrefilli süreçte hayali olmayan bu kahramanlar yazar Ahmet Ferruh Öncü tarafından bugüne kadar belki de hiç denenmemiş bir üslup ile kaleme alınarak kitaplaştırıldı.Kan donduran muamelelere maruz kalmış Gergerlioğlu ve arkadaşlarının sürecini bu enfes üslup ile okuyacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...