Tematik Selçuklu Tarihi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yiğitlerin, kahramanların, şehitlerin, gazilerin er meydanına macera dolu bir davet. Selçukluları kısa bir zamanda büyük bir devlet haline getiren sultanlar, devlet adamları, önemli kahramanlar ve Türk-İslam dünyasının önemli şahsiyetleri ile bir efsanenin doğuşuna ve yükselişine tanık olacaksınız.- Çağrı ve Tuğrul Bey ile Selçukluların Doğuşu- Alp Arslan ve Malazgirt Zaferi- Pasinler Savaşı- Selçukluların Kanuni'si Melikşah ve Hasan Sabbah ile Mücadelesi- Türk Denizciliğinin Atası: Çaka Bey- Selçuklu Şehidi: Emir Mevdûd- Haçlıların Korkulu Rüyası Emir Belek Gazi- Anadolu'nun Unutulan Fatihi: Danişmendli Emir Gazi- Hezârfen'den Evvel Uçmayı Deneyen Türk- Kudüs'ün Yolunu Açan Nureddin Zengî- Selçuklu Tahtına Göz Diken Vezir: Sadeddin Köpek- Bir Kölenin Oğlu: Gazneli Mahmud- Selâhaddin Eyyûbî ve Liderlik Sırları- Büyük Kumandan: Esedüddin Şîrkûh- Bozkırın Korkusuz Atlılarının Savaş Taktikleri
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...