Terkib Tercümesi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Allah'a sonsuz hamd ve senalar olsun. SevgiliResulüne, al ve ashabına binlerce salat veselam olsun.Türkçe'ye aktardığımız Terkib kitabı asırlardanberi medreselerde ders kitabı olarakokutulmaktadır.Terkib konusu Arapça'nın önemli konularındanbiridir. Terkibten kasıt Arapça bir cümleyitahlil etmekdir. Yani cümleyi öğelerineayırmak, bir kelimenin cümle içindekidurumunu öğrenmektir. Terkibin bu konudakirolu büyüktür.Terkib kitabı kısa metin şeklindedir. Bizdipnotlarda verdiğimiz açıklamalarda kitabıdaha faydalı ve daha anlaşılır hale getirdik.Arapça eğitim ve öğretiminde faydalıolacağına inanıyoruz.Kitabı Türkçe'ye aktarırken ve dipnotlarıhazırlarken gözden kaçmış hatalarımız olabilir.Okuyucunun bu hatalarımızı iyi niyetimizebağışlamalarını ve yapıcı tenkitlerini dikkatealacağımızı özellikle belirtmek isteriz.Rabbim bu çalışmamızı rızasına uygun kılsın.İstifade etmeyi nasip eylesin. Tevfik vehiadeyet şüphesiz ki Allah'tandır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...