Tevitli Kur'an Dili Elif Ba'sı; İtikat - İbadet - Siyer

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dinimizin kaynağı, davranışlarımızın ölçüsü, düşüncelerimizin ışığı mukaddes kitabımız Kur'an-ı Kerim'i okumak bir ibadet, onu anlamak ve yaşamak bir saadettir. Bu saadete ulaşmak isteyen her Müslüman, mukaddes kitabımız Kur'an-ı Kerim'i okumalı, onun emir ve yasaklarına riayet ederek yaşamalı ve bizden sonra nöbeti devralacak yavrularımıza onu devretmenin bir görev olduğunu bilmelidir.Bu görev ve sorumluluk anlayışı içinde, Kur'an-ı Kerim'i okumak isteyen, bilhassa yaz tatilinde öğrenmek için çırpınan, harf ve harekeler arasında ilgi kurmada zorluk çeken, aynı manada bulunan derslerin çokluğundan elifbayı bitirip Kur'an-ı Kerim'e geçemeden öğrenim süresi sona ererek hayal kırıklığına uğrayan yavrularımıza yardımcı olmak düşüncesiyle, 30 yıllık tecrübe birikimime dayanarak, hece sökümünü kolaylaştıran pratik formüllerle, kısa yoldan, bir hoca denetimi altında yazarak çalışmak suretiyle mukaddes kitabımız Kur'an-ı Kerim'in okunmasını sağlayacağına inandığım, kısa programlı dini bilgilere de yer verdiğim TECVİTLİ KUR'AN DİLİ ELİFBASI isimli bu kitabımı kaleme almış bulunuyorum. Noksansızlığın Allah-u Teala'ya mahsus olduğunu biliyor, eksikliklerimin giderilmesi hususunda muhterem hocalarımın ve kıymetli meslektaşlarımın ikazlarını bekliyorum. Bize Kur'an-ı Kerim'i öğretmek için büyük gayret sarf eden, Bayburt'un Armutlu Köyü'nde medfun bulunan babamın ruhunu rahmetle anar, Kur'an-ı Kerim'i öğreten hoca efendilere ve öğrenmek isteyen yavrularımıza üstün başarılar dilerim.Ali YiğitEmekli İmamEğitim Yüksek Okulu Mezunu
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...