Tûr'a Dönüşmek; Hayret ve Haşyetin Seyri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İnsanın,özünü/hakîkatini/bâtınını/gaybınıoluşturanRûh'undanzâhire/şehâdete/görünene/bedenine çıkardığı her bilgi/idrâk/tecellî onun varlığını/dağını Tûr'adönüştürmektedir. Varlığını Tûr'a dönüştüren ve kendi sinesinden hakîkati sıfata/kelâmadökerek duyuran bir insanartıkRûh'a inkılâp etmiştir. Böylece o, içindeki ezelîhakîkati/bilgiyi/vahyi çevresiyle paylaşan yürüyen/konuşan/yansıtan bir dağa/Tûr'a dönüşmüşolur. Varlığını Tûr'a dönüştürenler yani kendi içlerindeki ilâhî hakîkati/kelâmı/vahyi zâhireçıkaranlar ve bu ilmi dilleriyle/halleriyle yayanlar hem kendi kalplerini Beyt-i Ma'mûr konumuna getirirler ve hem de hizmetleriyle/gayretleriyle çevrelerindeki insanların kalplerinivahiyle/Kur'ân'la inşâ/îmar/ihya ederler. Rablerinin rahmetiyle varlıklarını Tûr'a dönüştürenlerkendi zamanlarının en büyük nimetidirler. Onlar tüm insanlığa yürüyen, konuşan kelâm/öğütkesilmişlerdir.Çıkar nalınlarını, özgür ol bağlarından,Kelâm'ı almak için, Tûr Dağı'nın sağından...İnsan böyle yücelir, bırakınca Asâ'yı,Varlığı Tûr'a döner, hissedince Beyzâ'yı...Hakîkat sinendedir, anlamadın mı daha?Âlem-i Kübrâ sensin, sözün indiği vahâ...Öyleyse bir gayret et, çare ara huzura,Çağın Hızır'ına sor, nasıl dönüşsem Tûr'a...Elinizdeki kitap; Tûr'un hakîkatini ve Tûr'a dönüşmek için nasıl bir yol/yöntem takip edilmesigerektiğini bize anlatan Tûr sûresinin irfânî bir bakışla yorumudur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...