Türkiye'de Petrol Kime Saklanıyor

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
*Türkiye'nin petrol savaşları, faili meçhul petrol cinayetleri ...*Petrol aramak için gelip, petrol aramadan sadece benzin ihraç edenler...*Devlet-İ Aliye'yi parçalayan petrol yamyamları...*Abdülhamid Han'ın daha o yıllarda yaptırdığı petrol sahası haritaları...*Türkiye'de milli petrol mücadelesinde öldürülenler... *İhanet kanunları, gizli petrol anlaşmaları...*Petrolün taşınmasında Türk boğazlarının rolü..."En zengin yataklar Türkiye Kürdistan'ında!"raporu...*Sovyetlerden alınan komünist sondaj makinaları...*TPAO ve Türkiye'nin Genel Petrol Politikası... *Türkiye'de petrol ve uluslararası küresel baronlar üzerine özel söyleşi...*TPAO'yu kuran Enerji Eski Bakanı İhsan TOPALOĞLU ile Hakan Yılmaz ÇEBİ'nin son görüşme notları... Ve daha fazlasını, Hakan Yılmaz Çebi'nin uzun araştırmaları ürünü olan bu çalışmasında bulacaksınız.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...