Ukde - 3

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ey güzel Allah'ım Bu yaşımda yorgun, yaralı, kırık ama umutlu halde huzurundayım.Elbet benden alacakların ve bana vereceklerin ömrüm olduğu müddet bitmeyecek.Bu yaşıma kadar duygu ve düşünce depremlerinde sallandım durdum, şu gönlüm ne yangınlar nezemheriler yedi, düşmanla dostu karıştırdım, savaştım, barıştım, acımı yendim,sevgimi derdim, nice nice hallerden geldim de geçtim.Ey, tüm sitemleri, şükürleri, dertleri, sevinçleri, iniltileri, haykırışları layıkıyla duyan Rabbim!Bana ikram ettiğin bu cennetimde sükûnet de nasip et! Yarınımı, dünümden kolay et!Yanlışlarımı, hatalarımı, günahlarımı, doğrularımdan ve sevaplarımdan daha az et!Beni bana bile bırakma, tut elimden adam et!"Elif Gürsoy; bir roman okuyor gibi değil de, âdeta ailenizden birinin yaşadıklarına, hayatına şahitoluyor gibi hissedeceğiniz Ukde serisini, benzersiz anlatımıyla okuyucularının zihinlerine kazıyacakbir sonla veda etmeye hazırlanıyor...Hazır mısınız?
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...