Ümmu Sübyan Muskası – ( EL YAZMASI )
Ümmü Sıbyan dişi bir şeytanın ismidir. Amacı insan soyunu kurutmaktır. Bunun için yeminlidir ve hep bu amaç için mücadele eder. M
Hamile kadınlara ve karnındaki bebeğe, yeni doğmuş bebeklere ve anneye musallat olur. Bunlar haricinde 65 yaş üstü zayıf düşmüş erkek ve kadınlara da musallat olur ve hastalanarak ölümüne yol açabilirler.
Musallat olduğu bebekler üzerinde hamilelikte düşük, havale, sebepsiz ağlamalar, gece sıçrayarak uyanmalar yada hiç uyuyamama, özürlü doğum, hastalıklı doğum, cam kemik hastalığı, down sendromu, otizm, gelişmemiş vücut ve benzeri hastalıklara yol açar. En hafif etkisi ise hiper aktiflik ve sürekli musallatlı yaşamdır.
Bu şekilde bebeği, ya doğmadan yada doğduktan sonra telef etmeye çalışır. Ümmü Sıbyan’ a maruz kalan anne ve bebek ya hamilelikte sürekli düşükle karşılaşır, hiç doğum olmaz yada eğer düşük olmadan doğum oldu ise yukarda saydığımız tedavisi olmayan hastalıklarla yaşamaya maruz kalıp pasif bir birey olarak tekrar üreyememe ve pasif bir hayata mahkum olmaya sebep olur. Düşük esnasında bazı durumlarda bebekle birlikte anneninde hayatı tehlikeye girer ve bazı durumlarda anne hayatını kaybeder.
KORUNMA:
Ümmü sıbyan tesir ettiği kişilere kendi şeytan çocuklarından birini yada bir kaçını musallat bırakıp gider, yani bunlar alınsa bile yerine mutlaka yenisi gelir, bundan dolayı Ümmü sıbyan musallatı olanların ömür boyu koruma taşıması şarttır.
TAŞIMA:
Eğer anne kullanacaksa devamlı üstünde bulunması lazımdır ,yalnız banyoda çıkartıp çok yakınında bulunmalıdır çıkartılmasının sebebi ise yazısının ıslanıp silinmemesi içindir.Eğer yapılabilinirse aktarlardan bal mumu alıp komple etrafını bal mumu ile kaplayıp devamlı şekilde üzerinde taşınması çok daha evladır ,bu şekilde sudan muhafaza olunacağı için banyodada çıkartmağada gerek kalmayıp devamlı üstte bulunmuş olur.
İnşaAllah doğumdan sonrada muska çocuğa takılıp ömür boyu üzerinde kalması sağlanılır.Bu arada muska çocuğa takılacağı için anne muskasız kalacaktır anneye bir adet tekrardan muska takılmasında kendisi için çok fayda vardır.
Eğer doğmuş çocuk için talep ediliyorsa direk hemen çocuğa takılır ve devamlı ömür boyu çocuğun üstünde kalması sağlanılır.
NOT: Muskamız tamamen ayet, salavatı Şerife ve dualardan ibarettir , korunma amaçlıdır.En başta şifa Allahtan diye niyet etmeli ondan sonra sebeplere sarılmalıdır,yoksa hiç kimse herhangi bir muskayı her ne için yazıldı ise takılıpta şifa olucak diye iddia edemez, şifanın yalnız Allahtan olduğunu unutmayıp bu şekilde sebeplere sarılmalıdır.Bu şekilde niyet edip takıldığı takdirde Allahın izni ile netice çok yüksektir.
Kendisi yazabilenler icin muskanin icerigi: 21 besmelei serife
Fatiha
Ayetel kursi
Ihlas
Felak
Nas
Ve bir baska kuran ayetidir.

 
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Tuğba29.05.2021 17:53
Dua elime çok özenli bir şekilde geldi.öncelikle teşekkür ederim.Herşey Allah?tan fakat kendimizi korumaya almaya inanıyorum Allah razı olsun inşallah etkisi olacağına inanıyorum.Allah hepimizi kötülerin şerrinden korusun...
Yükleniyor...