Üniversite Gençliğinin Değişen Din Anlayışı

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Her din inananlarına bir dünya görüşü , bir yaşam tarzı sunar. İslam dini de bu anlamda toplumsal yaşamın her alanı ile ilgili öneriler ileri sürer .Ancak, modernizme geçiş sürecini yaşayan ülkemizde insnalarımız, zaman zaman modernitenin sunduğu yaşam tarzı ile örf,adet ve inançlarından gelen yaşam tarzı arasında bir ikilem yaşamaktadırlar.Bu bağlamda kitap, toplumumuzun en üst düzeyde eğitim alan üniversite öğrencilerinin din ile ilişkilerini , Din Sosoyolojisinin verileri ışığında incelemeye çalışmaktadır .Üniversite gençliğinin din ile ilişkileri ne düzeydedir? Dini yönelimleri nasıl gelişmektedir? Dünya algısını ve gündelik yaşamını din ne ölçüde belirlemektedir? Din toplumsal yaşamdaki varlığını nereye kadar sürdürmektedir? Toplumumuzun geçirmekte olduğu toplumsal değişim süreci,dini nasıl etkilemektedir? gibi sorular, bu eserin cevabını aradığı temel sorulardır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...