Unutulmayan Eserler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Değerli Ebeveynler,Selçuklularda devlet yönetimi ve saray teşkilatı nasıldı? Devlet neden tek bir merkezden yönetilemiyordu? Divanın görevleri nelerdi? Halkın gelir kaynakları nelere dayanıyordu? Bilim alanında öne çıkan önemli isimler kimlerdi? Rasathane kimin zamanında yapılmıştı? Edebiyat dili neden Farsçaydı? Selçuklulardan günümüze ulaşan sanat eserleri nelerdi?Çocukların, Selçukluların kültür ve uygarlık yapısına ilişkin tüm bilgileri bulabileceği Unutulmayan Eserler isimli bu kitap, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uyumlu olarak hazırlandı.Bu etkinlikler konunun iyi anlaşılması, pekiştirilmesi için çok farklı formatlarda hazırlanmış. Kimi çoktan sçmeli soru, kimi bilgi/kavram eşleştirme, kimi bulmaca
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...