Usul Yazıları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İlmi, bütün İslamî ilimlerin metodolojisini belirleyen ana ilimdalıdır. Bu ilim, yalnızca fıkıhilmiyle iştigal edenlerin değilİslamî ilimlerin bütünüyle iştigal edenlerin bilmesi, ilgiduymasıgereken bir ilim dalıdır. Zira usul ilmi dinî bilginin kaynakve yöntemlerini, bu kaynakve yöntemler arasındaki ilişkive hiyerarşiyi ele alan yegâne ilmî disiplindir.Günümüzdeilahiyat alanında İslamî ilimler ile meşgul olanların pek çoğuusul ilmine maalesefyeterince ilgi duymamakta, bu ilmin önemini göz ardı etmektedir. Böyle olunca da İslamîmeselelereilişkin tartışmalarımız çoğu zaman bir kördöğüşünü geçmemekteve sonuçsuzkalmaktadır.Bu nâçiz eser, usul ilminin öneminin kavranması, usuleilgi duyulması, usulmeselelerinin usulüncetartışılması konusunda mütevazı bir katkı sunmayı hedeflemektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...