Yakın Tarihimizde Irkçılık

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yakın tarihimizde, İslamcılık, Türkçülük ve Batıcılık cereyanları, neden, nasıl ve ne zaman başladı?* İlk kavmiyet (ırkçılık) münakaşaları, ilk ırkçı sözler, yazılar, davranışlar ve dernekler...* "Arap Kulüpleri" ile "Hâlis Türkçüler" ve "Türkçü İslâmcılar"... Bunlara karşı ilim ve fikir adamlarının ikaz, irşad ve tenkidleri...* Bir ırka mensup olmak, övünme sebebi olabilir mi?* İslâm'ın ilk devirlerinde, ırkçı alışkanlıklara karşı gösterilen sert tutum...* İslâmiyet, ırkçılığın ne türlüsünü yasaklamıştır?.. "Müsbet" ve "menfi" milliyetçilik nedir?* Hazret-i Peygamberin, "Ben Arap'ım..." diye bir sözü var mı?* "Irkçılık, düşmanların bir oyunudur... Bizi onunla parçalar ve yutarlar..."* İslâm'ın "mukaddes milliyeti" nedir; "millet" ve "milliyet" anlayışı nasıldır? Bu kitap, yakın tarihimizin önemli şahsiyetleri:Baban-zâde Ahmed Naim, Said Halim Paşa, Mehmed Akif Ersoy,Bediüzzaman Said Nursîve Çerkeşşeyhi-zâde Halil Hâlidilediğer ilim ve fikir adamlarımızın, ırkçılık ve milliyetçilik cereyanınınçıkışı, gelişmesi ve mâhiyeti ile tarihimizdeki yeri ve tesiri hakkındaki görüşleri üzerine yapılmış bir araştırmadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...