Lalegül Neşriyat – Lalegül Yayıncılık – CAH ürünleri – C.A.H. Yayıncılık

Cübbeli Ahmet Hoca Yayıncılığın bastığı Cübbeli Ahmet Hoca ya ait kitapları dağıtan yayınevidir. Şu ana kadar 70’in üzerinde kitap neşretmiş olup halen faaliyetlerini sürdürmektedir.

Lalegül Yayınları, Cübbeli Ahmet Hocaya ait olan tüm eserlerin yeni baskılarını ve dağıtımını yapan yayınevidir. Lalegül Yayınları, lalegül yayınevi, lalegül neşriyat olarak bilinir. Cah yayınları, Cübbeli Hoca yayıncılık logolu kitapların tamamı Lalegülden çıkmaktadır.

Cübbeli Ahmet hocanın yazdığı 60 dan fazla eser şunlardır:

Dualarım, Selam risalesi, Fıtratı tağyir, kuranı mecid, kuranı hakim risalesi, nuzülü mesih, itikad risalesi, tasavvuf risalesi, abdest risalesi, tarikatı aliyye risalesi, peygemberimizi nasıl rüyada görürüz, oruç risalesi dürrü meknun kasidesi, Şabanı şerif risalesi, ezanı muhammedi risalesi, namaz ilmihali, tadili erkan risalesi, bedir ehli ile tevessül ve istiğaseler risalesi, cemaatle namaz risalesi, dinin direği müminin miracı namaz risalesi, iman islam ilmihali, korunmuş sır seti, korunmuş sır kitabı, korunmuş sır muskası, sualli cevaplı islam fıkhı, 99 soruda namaz, 99 soruda islam inancı, içki içenlerin iki cihanda başlarına gelecek belalar, namaz kılmayanların iki cihanda başlarına gelecek belalar, 3 vasiyetim, faziletli 40 salavatı şerife, salavatı şerife, salavatı kübra, çok faziletli salatü selamlar, erbaini idrisiye… ve daha onlarca kitap bu yayınevinden yayınlanmaktadır.