Yeni Osmanlılar Tarihi; Son Dönem Osmanlı Siyasal Tarihinin Çalkantılı Yılları...

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Osmanlı aydın muhalefetinin tanımlanmasının ayrılmaz bir sıfatı haline gelenYeni Osmanlılar Avrupa'da geçirdikleri zaman içinde tesadüfen bir arayageldiler. Kendilerine biçilen simgeselliğin bir karşılığı olarak hürriyet ve anayasaisteklerini imparatorluğun kurtuluşu için zorunlu olduğunu düşündüler.Osmanlı siyasal tarihinin en çalkantılı yıllarında Agâh Efendi'den Ahmet MidhatEfendi'ye, Âlî Paşa'dan Ziya Paşa'ya; Namık Kemal'den Şemseddin Sami'ye,Şinasi'ye kadar birçok önemli şahsiyetin Osmanlı gerçeğini nasıl savunduğunugörmekteyiz.Yeni Osmanlılar Tarihi hevesin ardına gizlenmiş sebatın, cesaretin kimi zamanhızla, kimi zaman acemiliğin verdiği tökezlemeyle fakat sonrasında sürgünbelasına maruz kalmakla ödenen bir gençliğin hikâyesidir.Ön kapak yazısı: Son Dönem Osmanlı siyasal tarihinin çalkantılı yılları...Yuvarlak top içinde: Devrin görsel belgeleri ve "Kim Kimdir?" ekiyle
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...