Yeni Dünya Düzeninde Yerel Yönetim Anlayışı21 yüzyılın ilk devrimi etrafımızdaki her şeyin "akıllandığı" Endüstri 4 ile başladı. Üretimde veiş yerlerinde insan faktörü yerini "yapay zekâlara" bırakırken, içinde yaşadığımız şehirlerin de bugelişmelerden bağımsız kalması mümkün olmayacak. İstense de istenmese de işin sonunda herülke kentsel gelişim çalışmaları yapacaktır. Gelişen teknoloji bizi buna zorunlu kılacak. O haldekısa veya orta vadede uyum sağlamak zorunda kalacağımız bir sistemi şimdiden öngörebiliyorsakneden yola koyulmuyoruz?Yapay zekâ, nesnelerin interneti, "büyük veri" ile beraber verinin işlenmesindeki gereksinimartarken, düzensiz veriler, düzenli ve anlamlandırılabilir hale gelecek. 2050 yılında dünyanüfusunun üçte ikisinin şehirlerde yaşayacağı ön görülmektedir. Kentlerimizi akıllı şehirleredönüştürmekte geç kalınırsa bir dizi zorluğun ortaya çıkacağı aşikâr. Bu nüfussal değişikliklerayrıca kamusal alan ve konut arzı noktasında da büyük problemleri ortaya çıkaracaktır. YerelYönetim 4 tüm bu olası sorunlara karşı gelişen teknoloji ışığında milli ve yerli bir reçeteolacaktır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...