Yönetim Üzerine İki İnceleme

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Monarşinin meşruiyetinin sorgulanmaya başlandığı bir zamanda, bu meşruiyeti vahiy kaynaklımetinlere dayandırmak için özel bir gayret görülmeye başlanmıştı. İngiltere'de bu gayretin en mümtazşahsiyeti Sir Robert Filmer'dı. Patriarcha adlı eserinde, Tevrat'a istinat ederek Monarşi'nin Tanrı emriolduğu, ilk monarkın Adem olduğu ve hükmetme yetkisinin ondan oğullarına geçtiği gibi saptamalaryapmış ve bu haliyle kitap bilhassa mutlak monarşi taraftarları arasında büyük bir rağbet görmüştü. İşteJohn Locke'un bu reddiyeyi yazmasının bahanesi acı bir şekilde eleştirdiği bu Patriarcha adlı eserdir.Locke, Tevrat'ın Adem'e hükmetme yetkisi vermediğini, Monarşi'yi kutsamadığını ve hükmetmeyetkisinin erkeklere ait olduğuna dair bir imayı barındırmadığını delillendirdikten sonra meşruiyetingerçek kaynağına doğru bir yolculuğa çıkıyor. Bugünün yönetim şekillerinin hangi fikri mücadelelersonunda ortaya çıktığını anlamak için klasik haline gelmiş bir metin
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...