You'Tüp'lü Kanalıma Hoş Geldiniz!

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mine Sota'dan 'Aboo' dedirtecek kitap!Hişştt!Toplaşın!Genetik mühendisi Şenol'un düğünlerde niye piyanist şantörlük yaptığını...Karton kutuda yaşayan Sabrettin Bey'in, paraya para demezken, bankadan nasıl mezar yeri kredisi istediğini...Yapay zekanın, bizim maalleye gelince nasıl Yatay Zeka olduğunu...Hedefini asla şaşırmayıp tam on ikiden vuran Anne Terliği'ni...Çocuğun anten ayarları yanlış yapıldığında, ortaya nasıl "Nihohahaa!" adlı bir gerilim filminin çıktığını..."Bize Bi' Şey Olmaz" derken, bize nasıl her şeylerin olduğunu...Hayırlı bir iş niyetiyle başlanan düğün olayının, sonunda nasıl "Hayır!" lı bir işe dönüştüğünü...Canımızın içleri dediğimiz bağzı arkadaşların, radyoaktif madde gibi ömrümüzün başını nasıl yediğini...Alttan almaklar canınıza yetip "Bi' sssaniye!" dediğiniz anda nasıl "Sen Çok Değiştin!" dendiğini...Korku filmlerinde öcülü böcülü şatolara girip "Merhabaa!" diyen Suzın ve Tom kişilerinin ayküü'sünün ne kadar düşük olduğunu...Ve her bi' şeyleri anlattık.Her birimiz kendi hayat kanalımızın fenomeniyiz... Uzun uzun çileler çekip bu kanallarda kısacık bir bölümünü yayınlıyoruz.Ama bir son dakika haberi sevgili seyirciler! Dünya ne düz, ne yuvarlaktır. Dünya;Yamuktur! Net bilgi. Yayalım.Ayriyetten hey sayın "Aboo o ne!"miz! RH pozitif çareler sunan bu kitabı okurken ki tüm gülüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır.O zaman, haydin!You'Tüp'lü kanalıma hoş geldiniz!
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...