Yunus Dede İle Sırlar Yolculuğu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kitap; Yaşadığımız Dünya ve içinde ne varsa, üzerimizde direksiz yükselen gök ve içindeki her şey, kâinatın yüce yaratıcısı olan Allah'ın, Rabbimiz'in hayret verici ve sırlarla dolu eşsiz sanatından kesitler sunmaktadır.Astronomi bilim adamları, kâinatın yarıçapını 14 trilyon ışık yılı olarak tahmin etmektedirler. Işığın hızı ise yaklaşık olarak saniyede 300.000 km'dir.Ya galaksilere ne demeli?Günümüzde teleskoplarla görülebilen birkaç yüz milyar galaksi vardır. Galaksi, içinde on milyon ile bir milyar arasındaki yıldızı barındıran dev yıldızlar topluluğudur. Dünya'mızın, içinde yer aldığı SamanyoluGalaksisi yüz milyardan sadece biridir.Samanyolu'nda bulunan Güneş sistemi 12 milyar km çapındadır. Bilim adamları Güneş'in yaşını 4,5-5 milyar yıl olarak hesap etmektedirler.Güneş, Dünya'dan 324.529 kat daha büyüktür. Kâinatta öyle yıldızlar vardır ki, Güneş'ten çok çok büyüktür.Her nereye ve neye bakarsak bakalım; gecelerimizi aydınlatan Ay'a, engin dağlara, uçsuz okyanuslara, bucaksız çöllere, göklerde uçan kuşlara, denizlerde yüzen balıklara... Her biri apayrı bir harika, her birinde bambaşka bir sır... Sırlar yolculuğuna hazır mısınız?
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...