Yunus'ta Hak ve Halk Sevgisi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Anadolu Selçukluları'nın sonu ile Osmanlı Devleti'nin kuruluş yıllarında yaşayan Yûnus Emre, bu geçiş döneminde Türk Milleti'nin inanış ve maneviyat hayatını mayalayan şahsiyetlerden biridir. O, Ahmed Yesevî ile başlayan ve halkın idrakine seslenen tasavvuf edebiyatının en üstün şairidir.Birçok mutasavvıf gibi, Yûnus da Allah'a vuslat vasıtası olarak aşkın ilimden üstün olduğunu kabul eder. Ayrıca, ona göre aşksız iman taş misali kurudur. Allah aşkı gönülleri mum gibi yumuşatır. Aşkın hasıl ettiği en mutlu sonuçlardan biri de, insanı ikilikten kurtarıp gerçek tevhide ulaştırmasıdır.Bu kitapta Mehmet Demirci, Yûnus Emre'nin ilmek ilmek işlediği "sevgi" kavramını etraflıca ele almakta, Yûnus'un mısralarından hareketle onun vaz' ettiği insan ve Tanrı sevgisini ortaya koymaktadır.Yûnus düşüncesine yalnız Türk milletinin değil, bütün insanlığın ihtiyacı vardır. Kendini sadece etten kemikten ibaret zannedip, bencillik ve ihtiras gibi kötü duyguların esiri olan insanoğlunu, sahip olduğu iç güzelliklerden ve manevi zenginliklerden haberdar edecek yol, Yûnus'ların yoludur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...