Yusuf ile Züleyha

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dukaginzade Taşlıcalı Yahya Bey, Kanuni Sultan Süleymandevrinde yaşamış ve hem asker hem de şairolması nedeniyle "sahib-i seyf ü kalem", yani "kılıç ve kalemsahibi" olarak anılmış nadir şairlerimizdendir. Taşlıcalı'nın enünlü eseri Yusuf ile Züleyha ise Şeyh Gâlib'in Hüsn ü Aşk'ı,Fuzulî'nin Leyla ve Mecnun'u ile birlikte anılabilecek kadargüçlü bir mesnevi kabul edilir. Yusuf ile Züleyha'nın bu baskısı,ünlü mesneviyi bir roman gibi okuma fırsatı veriyor herkese.Nazımdan nesre ve günümüz Türkçesine aktarılan beyitlersayesinde, geçmişten, bütün tazeliğiyle gelen bir eser, bugününokuruyla yeniden buluşuyor.Dukaginzade Taşlıcalı Yahya Bey, Kanuni Sultan Süleymandevrinde yaşamış ve hem asker hem de şairolması nedeniyle "sahib-i seyf ü kalem", yani "kılıç ve kalemsahibi" olarak anılmış nadir şairlerimizdendir. Taşlıcalı'nın enünlü eseri Yusuf ile Züleyha ise Şeyh Gâlib'in Hüsn ü Aşk'ı,Fuzulî'nin Leyla ve Mecnun'u ile birlikte anılabilecek kadargüçlü bir mesnevi kabul edilir. Yusuf ile Züleyha'nın bu baskısı,ünlü mesneviyi bir roman gibi okuma fırsatı veriyor herkese.Nazımdan nesre ve günümüz Türkçesine aktarılan beyitlersayesinde, geçmişten, bütün tazeliğiyle gelen bir eser, bugününokuruyla yeniden buluşuyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...