Zekat; Bilgi ve Uygulama

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Zekat toplumun hakkıdır, yani kul hakkıdır. Verilmezse hastalıklar, para kayıpları, iflaslar şeklinde elden çıkar, fakat beşeri gaflet bunun farkına varamaz.Zekat arınmak demek. Kazanç içinden yoksulun hakkını ayırıp vermek demek... Zekat yoksulun, kazancınızdaki hakkıdır. Ve bu hak yerli yerince ödenmezse, toplumda iflaslar başlar, çeşitli hastalıklar zuhur eder... Prof. Mehmet Erkal, zekatla mükellef olan her müslüman doğrudan bilgilensin ve işin uygulamasını en yalın haliyle anlasın düşüncesiyle; ZEKAT Bilgi ve Uygulama adlı kitabı kaleme aldı. Manevi arınmaya varan yüce ufukların kazancı kirden-pasdan arıtmakla başladığı bilincini, toplumda yeniden inşa etmek isteyen Erkam Yayınları, bu çalışma daha çok insana ulaşsın istedi... İslam; varlıktan vaz geçen değil, varlığa köle olmayan toplum önderleri yetiştirmeyi hedefler... Elinizdeki kitap, bu hedefe doğru yürümek için önemli bir katkı sağlayacaktır. Çünkü o malını zekatla, bedenini ibadetle arıtmış şahsiyetli müslümanların yetişmesine vesile olacak zenginliktedir. Kur'ân'da daima namazla birlikte anılan/teşvik edilen zekatı, hakkınca eda etmek için, güvenilir ve anlaşılır bir kaynağa ihtiyacınız var.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...