Züleyha; Hüznün Bulutlarında Ağlayan Kadın

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir kadın vardı; kınanmış. Bir kadın vardı; âşık.Bir kadın vardı; sabır taşı çatlamak üzere olan.Bir kadın vardı; dünyanın en güzel erkeğine sevdalanmış.Bir kadın vardı; adı güzelin yanına yazılan. Bir kadın vardı; hikâyesi bin yıllardır anlatılan.Bir kadın vardı; günahının karanlığına hapsedilen ama ruhundaki izlerden haber verilmeyen.Bir kadın vardı; aşkın dört halini de yaşadığı halde günahkâr diye damgalanan.Bir kadın vardı; sevdiğinin yalnızlığında. Öyle ya, insan sevdiğine benzerdiO kadın savunma yapmayı ve temize çıkmayı hak ediyordu Çünkü Yusufu sevmişti.O kadın Züleyhaydı.Zeki Bulduk dilin tüm inceliklerini kullanarak yeniden yazdı Züleyhanın acısını, Yusufa olan sevdasını, uğradığı haksızlık karşısındaki direncini Hem insanî, hem de ilahî aşkın insanı nerelere götürebileceğini Züleyhayı, Kuran Kerimdeki Yusuf Suresinin tefsiri olarak da okuyabilirsiniz; haset, kıskançlık, boyun eğme, ihtiras, umut, sevgi, vefa, inanç, teslimiyet gibi hakiki duygular rehberliğinde yol alan bir tasavvuf destanı olarak da Zeki Bulduk kimdir?1973te doğdu. Öleceği günü haşyetle bekliyor. Bu arada yazmaya, okumaya, acı çekmeye, müzik dinlemeye, çocukları sevmeye ve dua etmeye devam ediyor.Kayıplar Kosova, Bağdat Düşerken ve Ayaküstü Sevişmeler adlı romanları, Bozkırın Atları Yaman Ölür, Göçtü Kervan adlı öykü kitapları var. Meczuplar, sınırı aşan kadınlar ve Hz Ali Cenkleri üzerine kafa yoruyor...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...