Arapça Atasözleri

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Arapça öğrenenler için alıştırmalı özlü sözler içeren bu eserde, Her biri yaklaşık 25 atasözü içeren 8 bölümden oluşup, Arapların en çok kullandığı 300 adet atasözü ve deyimi içeriyor. Bölümler, anlamları birbirlerine yakın olan atasözlerinden oluşturulmaya gayret edildi. Okuyucuların sıkılmaması ve keyif alması için basit ve ilgi çekici fotoğraflar ve resimlere yer verilen kitapta, her bölüme eşlik eden alıştırmalar ile bilgilerin kalıcı olması sağlandı. Alıştırmalar ile atasözlerini doğru öğrenip öğrenmediğini ölçebilirsiniz. Atasözleri eğlenceli ve ilgi çekici şekilde seslendirmesi yapılmış ve buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitabın sonunda eserde bulunanlara ilaveten alfabetik sıra ile atasözü sözlüğüne yer verilmiştir.Not: Kitapta her ne kadar CD şeklinde sunum yapılmış olsa da kitapla birlikte CD gönderilmeyip onun yerine ''Arapça Dağıtım sitemizden ücretsiz olarak ses dosyası halinde indirebiliyorsunuz. Ses dosyası için link:http://www.arapcadagitim.com/urun/arapca-atasozleri_7625.aspx
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...