Bellek ve Başka Tuzaklar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bellek nedir? Belki insanoğlunun bütün hevesi ve doymak bilmez keşif iştahına rağmen sırrınıhâlâ koruyan gizemli bir labirenttir. Belki de içine düşüldükçe derinleşen, ilerledikçe yabanıllaşanbir tuzak. Peki içinde keşif ve tuzakları aynı yoğunlukta barındıran bir insan tekinin "hatırlama"yolculuğu, aynı zamanda yaşanılan zamanın ve dünyanın hafızasından süzülenler değil midir?Öyleyse Bellek ve Başka Tuzaklar'da, hapishane duvarlarından, şehrin sokaklarına; çayocaklarından, sınır karakollarına; torununa Şehrazat'ın nefesini üfleyen babaannelerden, uykusuzyatılı okul öğrencilerine; iyilik, kötülük, aşk ve savaştan, hatırlamak ve unutmaya dairokuyacaklarınız; yalnızca Aykut Ertuğrul'un değil sizin de hikâyeniz sayılmaz mı? Belki öyle.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...