Biz Aslında Neyiz

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Alışkanlık duvarına çakılmış paslı çivileri yerinden oynatacak kitap!Hayat bir koşturmaca mıdır?Mutluluk ve başarı hangi dağın ardındadır?Değersiz şeylere çok fazla önem veriyoruz. Çekişmeden, çatışmadan yaşamanın yolunu bulamıyoruz. Anlamamaktan, anlaşılmamaktan şikayet ediyoruz.Sosyal medyada bambaşka birisi oluyor, kendimizi alabildiğine ifşa ediyoruz.Nasıl daha iyi hissedeceğimizi bilemiyoruz. Zihinlerimiz meşgul, kalplerimiz kırgın.İnsan dünyaya geldiği andan itibaren keşfe çıkar: Bu nedir, şu nedir?Ardından arzu ve istekler devreye girer.Bir süre sonra da ruhun arayışı başlar: Başarı, sağlık ve huzur!Sorunlarımızın birçoğu alışkanlık duvarına çakılmış paslı çivilerdir. Bu kitapla paslı çivileri yerinden oynatacağız... Belki de söküp atacağız."Habil ile Kabil'den beri böyle gelmiş böyle gider" diyenlere katılmıyoruz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...