Cehalete Kurban Giden Bilge Cemşid

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Cehalete Kurban Giden Bilge Cemşid

- Hani bir ara Vezir Tarhan, Nariye Hanım'a "Endişelenmeyin! Alimler, siyasileri yenemez. Çünkü onlar güç ve otoriteye fazla direnemezler." demişti. Eğer Uluğ Bey olmasaydı Cemşid Hazretleri çoktan ipte sallanmış, etleri çürümüş, kemikleri de toza umana karışmıştı. Ama o bilge büyük bir dirayet gösteriyordu. Eşi ve çocuklarının öldürülmesine, sürekli aleyhinde yapılan propagandalara ve maddi manevi zorluklara rağmen o, adını tarihe yazdıracak ve güzel bir insan olarak anılacaktı. Kaybeden cehalet olacak, öldürülenler ise iki şehit sevabı alacaklardı; biri dökülen kanları sebebiyle, diğeri ise ölümsüz mürekkepleriyle. Alimin şehit olması; kanın ve mürekkebin kimyasal reaksiyonuyla açığa çıkan yüksek bir enerji gibidir. Allah, o güneş ötesi yansımayı asırların üstüne çıkararak sahibini aziz kılacak, kindar ve menfaat kölelerine ise kıyamette sadece aşağılık elbisesi giydirecektir!

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...