Cocuklar İçin Sevgili Peygamberimizin Hayatı Serisi 10 Kitap

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Kitap-1Zemzem kuyusunun bulduğunu duyan Mekkeliler, işlerini güçlerini bırakıp kuyunun başında toplandılar.Mekke'nin önde gelenleri Abdulmuttalib'e: -Bu kuyu babamız İsmail'den kalmış. Onda bizim de hakkımızvar. Bizi de bu işe ortak et, dediler.Kitap-2Abdullah'ın yüzünde Hz. İsmail'in teslimiyeti vardı. Kura sonucuna hiç itiraz etmedi aksine babasına,"Kuradan çıkan sonucu uygula" demek oldu.Kitap-3Âmine, kendisine sunulan evlilik teklifi sevinç içinde kabul etti. Hayır, işini uzatmanın bir anlamı yoktu.Kısa bir zaman içinde Abdullah ile Âmine evlendiler.Kitap-4Ebrehe, orduyu Mekke'ye doğru harekete geçmesini emretti. Ordu, hareket edeceği sırada Mahmud'akılavuzluk eden Tufeyl, filin kulağına eğilerek şunları fısıldadı:Kitap-5Mekke'nin havası çok sıcak bir o kadar da bunaltıcı idi. Burada yetişen çocuklar sağlıklı bir şekildeyetişmiyor çoğu da ölüyordu.Kitap-6Halime ile Haris'in beraber geldiği kervan çoktandır yola çıkmıştı. Onlara yetişmek için yola çıktılar.Yolculuk oldukça zor geçiyordu. Gittikleri yolun üzerinde amansız bir fırtına vardı.Kitap-7
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...