Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek; Çocuğunuz İçin Duyguları Fark Etme ve Yönetme Rehberi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hepimiz duygusal olarak sağlıklı çocuklar yetiştirmek isteriz. Güvensiz, mutsuz, yapayalnız birçocuk yetiştirmek isteyen bir tek anne baba yoktur. Önemli olansa şudur: Bunu nasılyapacağız?Duygular, özellikle de öfke, hayal kırıklığı, kıskançlık, reddedilme gibi kuvvetli ve zorluduygular çoğu çocuk için baş edilmesi güç şeylerdir. Bir arkadaşına öfkelenen çocuğunuzunönünde bir sürü seçim olabilir; kaba güç kullanmayı seçebilir, sinip kalabilir ya da tümduygularını ifade ederek sözle direnebilir. Bu seçimlerin her biri çocuğun duygusal hayatındafarklı bir patika çizecektir. Seçimlerimizin toplamından oluşan hayatı güzelleştirmek için yapılması gereken belki de çokbasittir: Durmak, sakinleşmek ve iyi bir seçim yapmak.Dünya çapında binlerce çocuğun duygusal sağlık kazanma yolculuğuna rehberlik edenMaureen Healy daha mutlu ve daha sağlıklı çocuklar yetiştirmenin ipuçlarını sunuyor. "Hiçbir duygu kötü değildir, önemli olan o duygunun nasıl ifade edildiği ve yönetildiğidir"ilkesini benimseyen kitap, çocuğunuzu ve onun duygularını anlamak için müthiş bir anahtar. Nihayet, çocuklarda duygusal sağlık üzerine muhteşem bir yol haritası ve şaşırtıcı bir şekildeuygulanabilir yöntemler... Gerçek hayattan örnekler ve her anne babanın, öğretmenin ya dadanışmanın ilgilenebileceği öğretici senaryolar. Bu kitap sahiden bir hediye.Linda GrahamDuygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek, hem uygulanabilir hem de dönüştürücü güçteöneriler sunuyor; çocuk için, anne baba için ve anne baba ile çocuk arasındaki ilişki için. Bukitabı okuyun, tekrar tekrar okuyun ve daha önemlisi, burada yazılanları uygulayın.Tal Ben-ShaharDuygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek, bugünün dünyasında daha sağlıklı ve sonuçolarak daha mutlu çocuklar yetiştirmek isteyen herkese yardımcı olacak.Michele BorbaYazar HakkındaMaureen Healy çocuklarda duygusal sağlık konusunda rağbet gören bir konuşmacı veeğitimcidir. Massachusetts Worcester'deki Clark University'de psikoloji lisansı ve MBAderecelerini aldı. Ardından California Santa Barbara'daki Fielding Graduate University'deçocuk psikolojisi üzerine PhD çalışmasını tamamladı. Birçok tanınmış uzmandan eğitimlerİlk kitabı Growing Happy Kids 2014 Nautilus Ödülüne layık bulundu. Sosyal ve duygusalöğrenme konusundaki uzmanlığı sayesinde Hindistan'dan ABD'ye dünya çapında sayısızçocukla çalışma imkânı buldu. Eğitimciler, anne babalar ve çocuklarla yaptığı çalışmalarınıhalen Santa Barbara merkezli olarak sürdürmekte ve Psychology Today'da yazmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...