Fütuhatı Mekkiyye 11

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Mele-i Alanın tartışmasının Musevi mertebeden bilinmesi Tümel Alemin karışmasının Muhammedi Mertebeden bilinmesi Melamilerin menzilinin Muhammedi mertebeden bilinmesi Rtuhani çan sesinin Musevi mertebeden bilinmesi Muhammedi mertebeden özel-gaybi ilk vakitler menzilinin bilinmesi Ağlama ve feryadın Muhammedi mertebeden bilinmesi Azabın zorunluluk menzilinin Muhammedi mertebeden bilinmesi İbtila ve onun bereketlerinin menzilinin bilinmesi Muhammedi mertebeden, müjdelenene gelen müjdenin bilinmesi İki kabzanın tespih menzilinin bilinmesi ve birbirlerinden ayrışmaları Med ve Nasif menzilinin Muhammedi mertebeden beilinmesi Madumun yenilenme menzilinin Musevi mertebeden bilinmesi Kardeşlik mertebesinin Muhammedi-Musevi mertebeden bilinmesi Sırlarda taklit menzilinin bilinmesi
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...