Geçmişe Takılanın Geleceği Olmaz

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İş Hayatının Kılavuz Değerleri:Ümidin kadar genç, karamsarlığın kadar yaşlısın.İş piyasasındaki rüzgârlara sözümüz geçmez. Ancak bu okyanusun rüzgârlarını tanıyıp, yelkenleriayarlama becerisine sahip olan işletmeler hedeflerine doğru yol alır. Yönü belirleyen, rüzgârınkendisinden çok yelkenleri nasıl ayarladığımızdır. Rotamızı belirlemek bizim sorumluluğumuz.Anlayışımızı geliştirip rotamızı dikkatle belirlediğimiz, gereken tedbirleri aldığımız ölçüde,fırtınalı havalarda olsak bile daha huzurlu olmayı hak edebiliriz.Bu kitapta sadece teorik olarak kılavuz değerler ele alınmıyor. Yarım asra yaklaşan iş hayatınadair bazı gözlem ve tecrübeler paylaşılıyor.Kılavuz değerlerimizin sağlamlığı ölçüsünde engeller daha kolay aşılır.Yoksa eğikliğiyle ünlü Pisa kulesinde olduğu gibi, işletmenin yüksekliğini artırmak, çöküşünühızlandırmaktan başka bir anlama gelmez.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...