Hanımefendi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hanımefendi, Yugoslav edebiyatının en güçlü seslerinden Nobel Edebiyat ödüllü İvo Andriç'inİkinci Dünya Savaşı yıllarında yazdığı "Bosna Üçlemesi" olarak adlandırdığı eserlerinden biri. 20yüzyılın ilk otuz yılında Saraybosna ve Belgrad'da geçen roman, iflas eden babasının nasihatleriüzerine hayatını bencillik ve cimrilik üzerine inşa eden bir kadının trajik hikâyesini anlatıyor.Namıdiğer "Hanımefendi" içinde bulunduğu coğrafyanın da etkisiyle güvende olma içgüdüsü veintikam alma duygusuna yenik düşer. Andriç, bizleri parayı sevgi, dostluk, aşk gibi insani herduyguya tercih eden yapayalnız bir kadının psikolojisinin derinliklerine yolculuğa çıkarıyor.Üçlemenin diğer iki kitabı Drina Köprüsü ve Travnik Günlüğü'nde olduğu gibi Hanımefendi'de deAndriç, tarihi arka planı ustaca tasvir ederek anlatımındaki büyük deha ile bizi o zamanın ruhunagötürüyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...