Hasan Doğan Futbolu Ağlatan Adam (Cd Hediyeli)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kitap bir "insanı" anlatıyor, bir başarı hikayesini değil. Bir evin gözbebeği, her birimizden bir kimsenin hikayesini...Bir kerecik doğmuş, biricik yaratılmış, bir kerecik de yaşayıvermiş bir insanın, bir evlat, baba, eş, kardeş ve dostun hikayesini...Türkiye Futbol Federasyonu 37'inci Başkanı Hasan doğan'ın değil, Hasan Ağabey'in yaşam hikayesini...Türkiye, evlerinden birini kaybetmiş gibi hissedip komşusu gitmiş gibi olduğunda, bu kitap yazılmaya başlandı.Biz Hasan Doğan'ı satır aralarında bulmaya çalıştık. Evletlarından, dostlarından, eşinden dinlediklerimizle, bizde yankılanan sesine kulak verdik. Başka sesler, farklı anılar onun, hayatı boyunca altını çizdiği hayalini yineliyordu. Hasan doğan, bir ülke kadar kocaman bir aile hayal ediyordu.Bu bir insan hikayesidir. Sadece futbolu değil tüm Türkiye'yi ağlatan bir hikaye..."İyi bir evlat, iyi bir eş, iyi bir arkadaş, iyi bir iş adamı, mükemmel bir baba... Birini başarmak kolay bu hayatta ama aynı anda hepsi olmak çok zor. Gururla söylüyorum ki benim babam hepsi olmayı başarabilmiş kocaman bir cesur yürek."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...