İbadetlerim - Dinim İslam Serisi 2

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Müslümanız elhamdülillâh. Bizlere verilen İslâm nimeti için ne kadar şükretsek azdır. Çünkü İslâm, bu dünyada bir insana bahşedilen en değerli armağandır. Onun aydınlığında dünyada ve ahirette mutluluğu elde ederiz.Bir insan, İslâm'ın hükümlerini bilmeden dini vazifelerini doğru bir şekilde yapabilir mi? Örneğin; namazın nasıl kılınacağını, orucun nasıl tutulacağını bilmeyen bir kimse bu ibadetleri yerine getirebilir mi? Hayır, hiçbir ibadeti doğru bir şekilde yapamaz, değil mi? Bu sebeple bir müslümanın, dinini yaşayacak kadar doğru ve yeterli bilgiye sahip olması kendisine farz kılınmıştır.İşte Dinim İslâm Serisi'nin ikinci kitabı olan İbadetlerim, temel dinî bilgiler konusunda sizlere yardımcı olması ve rehberlik etmesi amacıyla hazırlandı. İbadetlerim kitabında bir müslümanın ibadetlerle ilgili bilmesi gereken temel konular kısa, sade ve anlaşılır bir üslupla ele alınıyor. Güzel tasarımı, üniteleri pekiştirici etkinlikleri, örnek menkıbe ve hikâyeleri ile ibadet eğitimini eğlenceli ve kalıcı hale getiriyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...