İdareciliğin Altın Kuralları

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
''Bana oltayı nasıl yapacağımı öğret!'' Bu atasözünü bizler yakın bir tarihe kadar tekrarlıyorduk. ''Birinsana bir balık verdiğinde onu ancak bir gün doyurmuş olursun. Fakat nasıl balık tutacağınıöğretirsen hayatı boyunca doyurmuş olursun.'' Bu atasözü gösteriyor ki, tabii ve normal bir hayatyaşamak için yemeye ve içmeye ihtiyaç duyan kişiye öğretilen herhangi bir meslek, kendisinesağlanan en iyi imkandır. Fakat yaşadığımız bu çağ bu hikmetli sözün değiştirilmesine neden oldu.Hayata ayak uydurmak için yaşadığımız günümüz dünyası, bizi bu hikmetli söze, -daha güçlü olmakiçin- şu ikinci sözü ilave etmeye zorluyor: ''Avlanmanın nasıl yapılacağını insana öğrettiğin vakit onasürekli yemekten daha muhteşem bir şey vermiş olursun. Ona yeni bir hayat vermiş olursun.''
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...